Browser-Update.org

Verkkosivustojen yhteishanke jonka tarkoituksena on informoida käyttäjiä selainpäivitysten tärkeydestä

Tilastot

192 045 sivustoa käyttää tätä huomautusta

60 598 011 kävijää on päivittänyt selaimensa

Selainpäivitykset

Mistä Vastaanottaja
Chrome Chrome 28061814
Chrome Firefox 4628969
IE/Edge Chrome 4274783
Firefox Firefox 2953974
IE/Edge Firefox 2396148
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 785401
Chrome Opera 679739
Safari Safari 643098
Safari Firefox 522463
Firefox Chrome 439175
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 377039
Opera Opera 258595
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97159
Firefox Opera 92819
Opera Chrome 90268
Opera Firefox 85327
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26789
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11839
Firefox Safari 11006