Browser-Update.org

Verkkosivustojen yhteishanke jonka tarkoituksena on informoida käyttäjiä selainpäivitysten tärkeydestä

Tilastot

193 479 sivustoa käyttää tätä huomautusta

61 257 943 kävijää on päivittänyt selaimensa

Selainpäivitykset

Mistä Vastaanottaja
Chrome Chrome 28451493
Chrome Firefox 4677848
IE/Edge Chrome 4296543
Firefox Firefox 2975949
IE/Edge Firefox 2403326
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 792185
Chrome Opera 681391
Safari Safari 657877
Safari Firefox 524895
Firefox Chrome 442139
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 377679
Opera Opera 260525
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97351
Firefox Opera 93125
Opera Chrome 90852
Opera Firefox 86007
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26791
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11841
Firefox Safari 11006