Browser-Update.org

Foydalanuvchilarning veb-brauzerlarini yangilashlari kerakligi haqida ogohlantiruvchi kichik kengaytma

Statistika

192 045 sayt ushbu bildirishnomadan foydalanmoqda

60 598 866 kishi brauzerlarini biz eslatganimizdan so'ng yangiladilar

Brauzer yangilanishlari

Qayerdan ga
Chrome Chrome 28062188
Chrome Firefox 4629046
IE/Edge Chrome 4274800
Firefox Firefox 2954003
IE/Edge Firefox 2396159
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 785409
Chrome Opera 679743
Safari Safari 643113
Safari Firefox 522465
Firefox Chrome 439178
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 377039
Opera Opera 258595
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97160
Firefox Opera 92819
Opera Chrome 90269
Opera Firefox 85327
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26789
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11839
Firefox Safari 11006