Browser-Update.org

Egy kezdeményezés a felhasználók böngésző-frissítésről történő tájékoztatásáról

Statisztikák

196 274 oldal használja ezt a figyelmeztetőt

63 233 026 látogató frissítette már böngészőjét.

Böngésző frissítések

Erről Erre
Chrome Chrome 29708860
Chrome Firefox 4812948
IE/Edge Chrome 4349531
Firefox Firefox 3018386
IE/Edge Firefox 2417915
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 809156
Safari Safari 702781
Chrome Opera 685334
Safari Firefox 530845
Firefox Chrome 448749
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 379084
Opera Opera 263348
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 97857
Firefox Opera 93829
Opera Chrome 92403
Opera Firefox 86996
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26794
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11844
Firefox Safari 11006