Browser-Update.org

Veebilehtede algatus ajendamaks kasutajaid uuendama oma veebilehitsejat

Statistika

179 608 sites are using this notification

54 663 092 visitors have already updated their browser

Browser updates

From To
Chrome Chrome 24341690
Chrome Firefox 4168708
IE/Edge Chrome 4029363
Firefox Firefox 2755790
IE/Edge Firefox 2318467
IE/Edge IE/Edge 2056538
Safari Chrome 747327
Chrome Opera 665777
Safari Safari 576315
Safari Firefox 507860
Firefox Chrome 412175
Other Chrome 411800
IE/Edge Opera 371344
Opera Opera 248228
Other Firefox 206447
Chrome IE/Edge 196449
Other Opera 101477
Safari Opera 95654
Firefox Opera 90173
Opera Chrome 84293
Opera Firefox 81319
Other Safari 50659
Firefox IE/Edge 42982
Other IE/Edge 37113
IE/Edge Safari 26783
Safari IE/Edge 13646
Opera IE/Edge 13473
Chrome Safari 11831
Firefox Safari 11006